Nieuws / Planning

van zwemschool Linda te Wagenborgen


Het tijdelijke lesrooster i.v.m. de sluiting van de Zwemschool om 17.00 uur.

Dit rooster gaat in op maandag 29 november en eindigt op zondag 19 december.

Maandag Sadé   Suzanne         
  14.45 – 15.30 uur   14.45 – 15.30 uur
Dylana Twan
Guus Gwen Wez.
Jula Noa-Lynn
Ivar Schipper Joppe
Madelief Eelijah
Jesse v N Finn
Sanne v Essen Sofia Z
  15.30 uur tot 16.15 uur   15.30 uur tot 16.15 uur
Rowa Madelon
  Stan V.   Mila B
Tess V Esmee st
Nina Vian
Waylon Aiven
Fabienne Julia M
Tex Demir
  16.15 uur tot 17.00 uur   16.15 uur tot 17.00 uur
Ky-mani Lana
Lauren S Beau v/d
Aydin Izzy
Jara Mirla
  Jeremy   Jolien
Finn Sc. Bram Verg.
Lara Niek H.
Stella
Dinsdag Sadé          Linda    
  14.00 uur tot 14.30 uur   14.00 uur tot 14.30 uur
  Jayda Jess
  14.30 uur tot 15.00 uur   14.30 uur tot 15.00 uur
Menisha Jesse As
Ezra Iven
  15.00 uur tot 15.45 uur   15.00 uur tot 15.45 uur
Dani Mila J
Liam de W Ferren
Stan Ko. Fayen W.
Carlijn St. Brain
Vinn N Jasper S
Maureen Romy K
Tom Floris
  15.45 uur tot 16.30 uur   15.45 uur tot 16.30 uur
Ilja Fester
Vincent Louise
Joshua Elize
Pieter Levi
Daimy Lotte J
Maybritt Chevella
Lisanne Celaena
  16.30 uur tot 17.00 uur   16.30 uur tot 17.00 uur
  Liandra
Joas
Bryan
woensdag Sadé   Linda      
  13.00 uur tot  13.45 uur   12.45 uur tot 13.15 uur
Yanelsa Fenna H
Quinten P. Rohan
Nienke Rijn Aneala
  13.15 uur tot 13.45 uur
Eva
Eivin
  13.45 uur tot 14.30 uur   13.45 uur tot 14.30 uur
Dorian Seth
Virgel Mila W
Rover Tess Sch
Ferdinand Ferron
Jordy Zunaira
Esmee Ve Noor H
  Ruun    
14.30 uur tot 15.15 uur 14.30 uur tot 15.15 uur
Rosemarij Noud
Anouk Quinn
  Hugo Lian
Noelle Lauren Sm.
Ruben G. Matthijs
Thomas Ida
  Luca v A   Lyon
15.15 uur tot 16.00 uur 15.15 uur tot 16.00 uur
David Thijs Bo
Jaylano Rutger
Sem bo Aram
Lotte L Rowan
Noor v/d Mark Z
Ilse V Maud
  Luca v. A.   Maud Ro.
  16.00 uur tot 16.30 uur 16.15 uur tot 17.00 uur
  Bram Olav
  Quintin Vik
Freek Duncan
    Jaylena
16.30 uur tot 17.00 uur Djaylan
Noa Mami
Jaylinn   Noa
Donderdag Sadé      Linda    
14.00 uur tot 14.30 uur   14.00 uur tot 14.30 uur
Jayda Jess
  14.30 uur tot 15.00 uur   14.30 uur tot 15.00 uur
  Emilliano   Leviy
Daantje Damian
Tessa
15.00 uur tot 15.45 uur 15.00 uur tot 15.45 uur
  Mayson   Sem Bi
Sharleyne Laurens D
Yara Jake
Jenaylay   Lotte Fr
Mike B Emma den O.
Nora Romee
Nathan Bodil
  15.45 uur tot 16.30 uur   15.45 uur tot 16.30 uur
Myrthe F Olivia
  Mirthe de V. Esmee A
  Milan Ruben A
  Luca Lise M.
  Evan Ewoud
  Daniel D. Ties
Gwen Wiers. Stan Hof
       
Vrijdag Sadé   Suzanne   
  13.00 uur tot 13.45 uur   13.00 uur tot 13.45 uur
Livvy Maylani
Naud Elise
Daan Josefien
Marit Kui Julan
Liam v/d Ezra
Ties B Wesley
Nevayro Sterre
Karst
       
13.45 uur tot 14.30 uur 13.45 uur tot 14.30 uur
  Lotte   Thijs
Julian Tom
Hana Luuk Br
Nina Zahveydi
Sefanja Noah
Bente Saker
  Liva   Jasper S.
14.30 uur tot 15.15  uur 14.30 uur tot 15.15  uur
Esther Imae
Wesley Gr. Tessa Har.
  Zayne   Maud B.
Ilana W Sofia D
Mees Marlein
Noel Djaydon
Jesse Jasper de G.
Silvan   Saar B
15.15 uur tot 16.00 uur 15.15 uur tot 16.00 uur
Yara Fabienne
Elise Kl. Sten
Lienet Derk
Enorah Tessa H
  Marit Ka. Memphis
Tirza Julian
Nehriza Jilliane
Anne fleur
16.00 uur tot 16.45 uur    16.00 uur tot 16.45 uur   
Loek Nicky
Isa H Annemarie
Meerten Anne-mark
Lauren Anouk
Finn de L Floor H
Vera Mayla
Sterre Myron
Jari U.
Zaterdag Lisa             Linda of Simone
  8.00 uur tot 8.45 uur Fase 1 8.00 uur tot 8.45 uur
Vince V Charlotte
Job M Tess W
Noah v/d Arthur
Tijn  1921 Roél
Daan Amy
Sem 1933 Valence
  8.45 uur tot 9.30 uur Fase 2 8.45 uur tot 9.30 uur
Edison Rick
Levi   Nova M.
  Jolie Roos We.
  Deon H. Luuk Zi.
Lois Sven V
Liam Te. Liam Scho
Gijs Jesper   Dr.
  9.30 uur tot 10.15 uur Fase 3 9.30         uur tot 10.15 uur
  Ezra Roy
  Silas Jens
  Stan M   Mardin
  Marelien   Boris
  Roos   Zoey
  Tess Esmee H
  Palvin Cayden
  10.15 uur tot 11.00 uur Fase 4 en

B dipl.

10.15 uur tot 11.00 uur
Sanne Sl Feline
Luca de Vries Ronja
Flynn F Ruben H
Tiemen Nick
Twan Joy
Nyla Romy
Susan Lizzy Mae
Roos Cl.
11.15 uur tot 11.45 uur B diploma 11.00 uur tot 11.45 uur
  Jelmer R.   Jole
Vera Kr. Roan
Jynthe
11.45 uur tot 12.30 uur Ivana
Isa N Joas
Ismahiem Milou
Noah stad Wout
Feline Truida
Jesse v/d Julian B
Jesper W Tess S
Julia  B Fenna R
Zaterdag Lisa   Simone of Linda
12.30 uur tot  13.15 uur 12.00 uur tot 12.30 uur
  Boaz   Hailey
Gijs Noah W
Thijs ver. Mijs
Sofiya
Lexy   12.30 uur tot 13.00 uur
Sam B. Rohan
Jens Anela
Lize Luc No.
13.15 uur tot 14.00 uur 13.00 – 13.30 uur
Laurie   Milan
Jan Mert
Ashley Lucas
Marycke
Floor D Juf Linda of Suzanne
Mylan W 14.00 uur tot 14.45 uur
Faylicia Thomas P
Evoleth Amy
Caz
Yigit
Jaylin
Ivar B.
Emma v/d
Deon Ko.
14.45 uur tot 15.30 uur
Elin B
Sven v/d
Lynn W
Feline
Niek
Thijn K.
Hidde
Liam de V.
Mylena
15.30 uur tot 16.15 uur
Matthieu
Evy t. V
Nina
Yasmijn
Stan Kl.
Luuk R.
Manon v. K
Lotte v/d V
Brady