Lesrooster – Zwemles

van zwemschool Linda te Wagenborgen


Bij Zwemschool Linda worden de lessen verzorgd door Linda Noordhoff, Ilse Feiken en Suzanne de Jong.

Juf Ilse geeft les van maandag t/m zaterdag, juf Linda geeft les op de dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag en de zaterdag en juf Suzanne geeft les op de vrijdagmiddag.

Als wij met twee juffen lesgeven op één dag dan ligt er een drijflijn in de lengte van het bad zodat wij twee baden hebben. Hierdoor heeft elke juf zijn eigen groepje in zijn eigen badje. Wij wisselen elke week van kant. In elke groep zitten maximaal zeven kinderen per juf.

  • Maandag
  • Dinsdag
  • Woensdag
  • Donderdag
  • Vrijdag
  • Zaterdag
Maandag
Maandag Juf Ilse
14.45 uur tot 15.30 uur B diploma
15.45 uur tot 16.30 uur Fase 1
16.30 uur tot 17.15 uur Fase 2
17.15 uur tot 18.00 uur Fase 3
18.00 uur tot 18.30 uur Privé les
18.30 uur tot 19.00 uur Privé les
Dinsdag
Dinsdag Juf Linda Dinsdag Juf Ilse
14.00 uur tot 14.30 uur Privé les
14.30 uur tot 15.00 uur Privé les
15.00 uur tot 15.45 uur Fase 3/4 15.00 uur tot 15.45 uur Fase 1
15.45 uur tot 16.30 uur Fase 3/4 15.45 uur tot 16.30 uur Fase 2
16.30 uur tot 17.00 uur Privé les 16.30 uur tot 17.15 uur Fase 1
 17.00 uur tot 17.30 uur  Privé les 17.15 uur tot 18.00 uur Fase 2
 17.30 uur tot 18.00 uur  Privé les 18.00 uur tot 18.45 uur B diploma
Woensdag
Woensdag Juf Linda Woensdag Juf Ilse
13.00 uur tot 13.45 uur Fase 4 13.00 uur tot 13.45 uur Fase 1
13.45 uur tot 14.30 uur Fase 3 13.45 uur tot 14.30 uur Fase 2
14.30 uur tot 15.15 uur Fase 2 14.30 uur tot 15.15 uur  Fase 3
15.15 uur tot 16.00 uur Fase 1 15.15 uur tot 15.45 uur Privé les
16.15 uur tot 16.45 uur Privé les 16.15 uur tot 16.45 uur Privé les
16.45 uur tot 17.30 uur Fase 4 16.45 uur tot 17.30 uur B diploma
17.30 uur tot 18.15 uur B diploma
Donderdag
Donderdag Juf Linda Donderdag Juf Ilse
14.45 uur tot 15.30 uur Fase 4 14.45 uur tot 15.30 uur Fase 1
15.30 uur tot 16.15 uur Fase 3 15.30 uur tot 16.15 uur Fase 2
16.15 uur tot 17.00 uur Fase 3 16.15 uur tot 17.00 uur Fase 1
17.00 uur tot 17.45 uur Fase 4 17.00 uur tot 17.45 uur Fase 2
17.45 uur tot 18.30 uur B diploma 17.45 uur tot 18.30 uur B diploma
18.30 uur tot 19.00 uur Privé les
Vrijdag
Vrijdag Juf Suzanne Vrijdag Juf Ilse
13.00 uur tot 13.45 uur Fase 1 13.00 uur tot 13.45 uur Fase 1
13.45 uur tot 14.30 uur Fase 2 13.45 uur tot 14.30 uur Fase 2
14.30 uur tot 15.15 uur Fase 3 14.30 uur tot 15.15 uur Fase 3
15.15 uur tot 16.00 uur Fase 4 15.15 uur tot 16.00 uur Fase 4
16.30 uur tot 17.15 uur B diploma 16.30 uur tot 17.15 uur B diploma
17.15 uur tot 18.00 uur C diploma 17.15 uur tot 18.00 uur C diploma
18.00 uur tot 18.45 uur B diploma 18.00 uur tot 18.45 uur  C diploma
Zaterdag
Zaterdag Juf Linda Zaterdag Juf Ilse
8.00 uur tot 8.45 uur Fase 1 8.00 uur tot 8.45 uur Fase 1
8.45 uur tot 9.30 uur Fase 2 8.45 uur tot 9.30 uur Fase 2
9.30 uur tot 10.15 uur Fase 3 9.30 uur tot 10.15 uur Fase 3
10.15 uur tot 11.00 uur Fase 4 10.15 uur tot 11.00 uur Fase 4
11.00 uur tot 11.45 uur B diploma 11.45 uur tot 12.30 uur C diploma
12.00 uur tot 12.30 uur Privé les 12.30 uur tot 13.15 uur Fase 2/3
13.15 uur tot 14.00 uur Fase 1